NUMEROSSA 1
saat seuraavat rakennusosat:
Pääetusiipi
Kakkosetusiipi
Oikea etuyläsiipi
Vasen etuyläsiipi
Oikea etusivusiipi
Vasen etusivusiipi
Vesisiirtokuva etusivusiipeen
Ruuvit M2x10
Ilmestymispäivä: 08.09.2009
 
NUMEROSSA 2
saat seuraavat rakennusosat:
Takasiiven jalustateline (1)
Oikea takasivusiipi (2)
Vasen takasivusiipi (3)
Takasiiven oikea tuki (4)
Takasiiven vasen tuki (5)
Takasivusiiven oikea alatuki (6)
Takasivusiiven vasen alatuki (7)
Kakkostakasiipi (8)
Päätakasiipi (9)
Takasiiven vesisiirtotarra
Hopeiset etuvannemutterit
Mustat takavannemutterit
Ilmestymispäivä: 22.09.2009
 
NUMEROSSA 3
saat seuraavat rakennusosat:
Etuvanne (1)
Kypärä (Massa) (2)
Ruuvi M3x8 (3)
Kypäräteline (4)
Kypärän vesisiirtokuva (Massa) (5)
Ilmestymispäivä: 06.10.2009
 
NUMEROSSA 4
saat seuraavat rakennusosat:
Iskunvaimentimen jousi (1)
Iskunvaimentimen jousen ylätukirengas (2)
Iskunvaimentimen jousen alatukirengas (3)
Iskunvaimentimen ylälenkki (4)
Iskunvaimentimen runkosylinterin kansirengas (5)
Iskunvaimentimen runkosylinteri (6)
Iskunvaimentimen kalvo (7)
Iskunvaimentimen alalenkki (8)
Iskunvaimentimen mäntä (9)
Iskunvaimenninöljy (10)
Ristikkoavain (11)
E-rengas (E2,5)
Ilmestymispäivä: 13.10.2009
 
NUMEROSSA 5
saat seuraavat rakennusosat:
Eturunkolevy (1)
Etualatukivarsien akselien etupidike A (2)
Etualatukivarsien akselien etupidike B (3)
Ruuvi M3x8 (4)
Ilmestymispäivä: 20.10.2009
 
NUMEROSSA 6
saat seuraavat rakennusosat:
Runko
Ilmestymispäivä: 27.10.2009
 
NUMEROSSA 7
saat seuraavat rakennusosat:
Etuvanne (1)
Kypärä (Räikkönen) (2)
Ruuvi 3x8 B-TP (3)
Kypäräteline (4)
Kypärän vesisiirtokuva (Räikkönen) (5)
Etusiipiteline (6)
CE-MERKKI
Ilmestymispäivä: 03.11.2009
 
NUMEROSSA 8
saat seuraavat rakennusosat:
Vasen eturengas (1)
Renkaan vaahtokumitäyte (2)
CE-MERKKI
Ilmestymispäivä: 10.11.2009
 
NUMEROSSA 9
saat seuraavat rakennusosat:
Etualatukivarsi (1)
Etualatukivarsi (1)
7,8 mm nivelpallo (2)
5,8 mm pallopäinen kierretappi (3)
CE-MERKKI
Ilmestymispäivä: 17.11.2009
 
NUMEROSSA 10
saat seuraavat rakennusosat:
Etualatukivarsien takapidike
Etualatukivarsien akselit 3x70 mm
Ruuvit M3x10
Ilmestymispäivä: 24.11.2009
 
NUMEROSSA 11
saat seuraavat rakennusosat:
Oikea eturengas
Renkaan vaahtokumitäyte
Ilmestymispäivä: 01.12.2009
 
NUMEROSSA 12
saat seuraavat rakennusosat:
Ohjauskisko
Ohjauskiskon pohjalevy
Ohjauskampi
Ohjauskammen laippa
Pallopäinen kierretappi 5,8 mm
Kuulamutteri 4,8 mm
Mykiökantaruuvi M2,6x6
Uppokantaruuvi M3x6
Uppokantaruuvi M3x6
Ilmestymispäivä: 08.12.2009
 
NUMEROSSA 13
saat seuraavat rakennusosat:
Ohjausservon kiinnitystuki
Ohjausservon välike
Ohjausservon välike
Uppokantaruuvi 3x16
Uppokantaruuvi 3x8
Ilmestymispäivä: 15.12.2009
 
NUMEROSSA 14
saat seuraavat rakennusosat:
Ylempi eturunkolevy
ETUTYÖNTÖTANGON TELINE
Uppokantaruuvi 3x10
Uppokantaruuvi 3x14
Ilmestymispäivä: 22.12.2009
 
NUMEROSSA 15
saat seuraavat rakennusosat:
Etuylätukivarsi (vasen)
Pallonivel 7,8 mm
Nivelpallo 7,8 mm
Uppokantaruuvi 3x8
Ilmestymispäivä: 29.12.2009
 
NUMEROSSA 16
saat seuraavat rakennusosat:
Etuylätukivarsi (oikea)
Pallonivel 7,8 mm
Nivelpallo 7,8 mm
Uppokantaruuvi 3x8
Ilmestymispäivä: 05.01.2010
 
NUMEROSSA 17
saat seuraavat rakennusosat:
Ohjausservo KS-302 DS (pitkäjohtoinen)
Ilmestymispäivä: 12.01.2010
 
NUMEROSSA 18
saat seuraavat rakennusosat:
Etusiipi
Etusiiven tuki
3X8 F-TP
3X6 F-TP
Ilmestymispäivä: 19.01.2010
 
NUMEROSSA 19
saat seuraavat rakennusosat:
Servo-ohjauksen työntötanko
4,8 mm KUULAPÄÄ
Ilmestymispäivä: 26.01.2010
 
NUMEROSSA 20
saat seuraavat rakennusosat:
Servon säästäjän alahammaspyörä
Servon säästäjän ylähammaspyörä
Servon säästäjän C-RENGAS
Servon säästäjän välirengas
2.6X12 B-TP
Ilmestymispäivä: 02.02.2010
 

Saat jokaisen lehden mukana lisää
rakennusosia Ferrari F2007-pienoismalliin (mittasuhde 1:7). Kyosho on toteuttanut pienoismallin Ferrarin lisenssillä
yksinomaan De Agostinille.



RAKENNUSOSAT 01 - 20
RAKENNUSOSAT 21 - 40
RAKENNUSOSAT 41 - 60
RAKENNUSOSAT 61 - 80
RAKENNUSOSAT 81 - 100